Група елітних хакерів здійснила спробу зламати внутрішню систему електронної пошти Всесвітньої організації охорони здоров’я. А загальна кількість кібератак на ВООЗ за останній час зросла вдвічі.

Про це Reuters розповів керівник інформаційного напряму діяльності Організації Флавіо Аґіо. Він пов’язує зростання атак із посиленням боротьби ВООЗ та всього світу з пандемією коронавірусу SARS-CoV-2.

Йдеться, серед іншого, про кібератаку, яка сталася близько 13 березня й мала на меті зламати поштові сервери ВООЗ. Утім ані осіб хакерів, ані їхніх мотивів достеменно встановити не вдалося.

«Останнім часом ВООЗ стає об’єктом усе більшої кількості кібератак та кіберінцидентів. Не маємо точної статистики, але спроби скомпрометувати нашу діяльність та використати (бренд ВООЗ — ред.) для атак на інших зросли більш ніж удвічі», — сказав Аґіо Reuters.

Інформагентство також зазначає, що в лютому ВООЗ оприлюднило попередження щодо того, що певні хакери видають себе за працівників Організації, аби викрасти гроші й персональні дані людей.

Нагадаємо, раніше Bloomberg повідомляв, що Міністерство охорони здоров’я і соціальних послуг США зазнало кібератаки в неділю, 15 березня, пов’язаної з поширенням хибної інформації про коронавірус.

Станом на ранок 24 березня у світі офіційно зареєстрували 381 499 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 16 557 смертей та 101 794 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: