Генеральний прокурор Юрій Луценко був присутній на форумі, де президент Петро Порошенко оголосив, що братиме участь у виборах. Громадське намагалось з'ясувати, що глава ГПУ робить на форумі.

«По-перше, я тут як людина, яка представляє Генпрокуратуру і закликає до законності дій на виборах», — сказав Луценко.

Також глава ГПУ додав, що наразі перебуває у відпустці. «По-друге, я тут як громадянин, який перебуває у відпустці і висловлює своє бачення виборів, не агітуючи за жодного кандидата», — додав генпрокурор.

Зазначимо, відповідно до ст.19 Кодексу професійної етики працівників прокуратури, працівник прокуратури не може брати участь у будь-якій політичній діяльності, передвиборній агітації, демонструвати свої політичні переконання та вчиняти дії, що можуть бути розцінені як його особливе ставлення до певної політичної сили.

Працівники прокуратури мають неухильно дотримуватися вимог кодексу при виконанні своїх службових обов’язків та поза службою.

Нагадаємо, що 29 січня відбувся з'їзд, де чинний президент України Петро Порошенко оголосив про свою участь у президентських виборах навесні 2019 року. Перед початком форуму кілька людей прийшли до місця проведення форуму з плакатами «Вибачте, так а хто замовив Гандзюк?», вимагаючи розслідувати вбивство радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Як Юрій Луценко грав у політику в Генеральній прокуратурі та що з цього вийшло

Нагадаємо, у минулому році генпрокурор Луценко заявив, що подає у відставку. Він зробив заяву, коментуючи створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування смерті херсонської активістки Катерини Гандзюк.

7 листопада Луценко подав президенту заяву про свою відставку. Однак, президент Петро Порошенко повернув Луценку заяву про відставку.

Поділитись: