Генпрокурор Руслан Рябошапка порушив кримінальну справу проти депутата від «Опозиційної платформи — За життя» Іллі Киви через бійку з ветераном Михайлом Майманом у ресторані в Києві.

Про це повідомили в прес-службі Офісу генпрокурора.

Зазначається, що справу порушили «за фактом нанесення тілесних ушкоджень громадянину народним депутатом України за заявою потерпілого».

«Згідно із заявою, народний депутат України, перебуваючи в одному з ресторанів Києва 22 січня 2020 року, вдарив потерпілого головою в обличчя», — йдеться у повідомленні.

Справу порушили за статтею 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу.

У відомстві нагадали, що за чинним законодавством порушити кримінальну справу щодо народного депутата може виключно генпрокурор.

Раніше з’явилося відео бійки Киви з Майманом у ресторані в Києві. Обидва зізналися, що знайомі одне з одним і мають неприязні стосунки. Ветеран заявив, що Кива погрожував йому впродовж тривалого часу, а також звинуватив депутата у перевезенні наркотиків у зоні бойових дій на Донбасі.

Кива, зі свого боку, зробив майже симетричну заяву — звинуватив Майманова у погрозах та розповсюдженні наркотиків. Також обидва звинуватили один одного у провокації бійки 22 січня.

Поділитись: