Світ / Європа

Головною глобальною загрозою 26 країн назвали зміну клімату — опитування PRC

Pew Research Center
Світ/Європа/Головною глобальною загрозою 26 країн назвали зміну клімату — опитування PRC
Зберегти
Вигляд
Більшість респондентів з 26 країн назвали головною глобальною загрозою зміну клімату. Про це свідчать результати опитування американського центру Pew Research Center, проведеного весною 2018 року.

За зміну клімату як головну глобальну загрозу проголосували більшість респондентів з 13 країн. Другу позицію в рейтингу загроз посіло радикальне ісламістське угруповання «Ісламська держава» (8 країн).

Винесли Ісламську державу як головну загрозу на перше місце, зокрема, Росія, Франція, Індонезія, Нігерія.

Третю позицію посіли кібератаки з інших країн, четверту — вплив та загрози з боку Росії.

За вплив Росії як головну загрозу найбільше проголосували респонденти в Польщі — 65% опитаних. У США Росію як глобальну загрозу оцінили дещо менше респондентів — 50%.

За вплив США як головну загрозу найбільше проголосували в Південній Кореї — 67% опитаних та в Японії — 66%.

   

Pew Research Center

Наприкінці січня у Брюсселі близько 70 тисяч людей влаштували «Марш на підтримку клімату» із вимогою посилити боротьбу з глобальним потеплінням.

Раніше шведська школярка Грета Тунберг заснувала рух Climate Strike, до якого приєдналися школярі із різних країн Європи. 23 січня Тунберг приїхала на Всесвітній економічний форум у Давос, аби привернути увагу до проблеми глобального потепління.

Також в організації Climate Transparency заявили, що жодна з країн G20 не виконує умови протидії зміні клімату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Шоста хвиля вимирання: чи є шанс зупинити зникнення тварин?

Нагадаємо, дослідження, проведене під патронатом ООН, показало, що для уникнення катастрофічних змін клімату, у світі мають щороку інвестувати 2,4 трильйона доларів до 2035 року та повністю відмовитись від вугільних ТЕС до 2050 року.

Пов`язані новини