У Брюсселі близько 70 тисяч людей влаштували «Марш на підтримку клімату» із вимогою посилити боротьбу з глобальним потеплінням, 27 січня 2019 року
Фото:

EPA-EFE/STEPHANIE LECOCQ

У Брюсселі близько 70 тисяч людей влаштували «Марш на підтримку клімату» із вимогою посилити боротьбу з глобальним потеплінням.

Учасники акції вимагали від влади ухвалення «більш амбіційних та соціально-справедливих» заходів для скорочення викидів вуглекислого газу в атмосферу. Демонстрація з такими ж вимогами відбулася в бельгійському місті Монс.

Це вже друга подібна акція у столиці Бельгії, перша відбулася 2 грудня. Крім цього, активісти серед молоді запустили міжнародну ініціативу «П’ятниці для майбутнього»: студенти та школярі з різних європейських країн пропускають заняття у п’ятницю, виходячи замість цього на демонстрації щодо захисту клімату.

Нагадаємо, 24 січня в Брюсселі 32 тисячі школярів вийшли на акцію із закликом захистити планету.

Раніше шведська школярка Грета Тунберг заснувала рух Climate Strike, до якого приєдналися школярі із різних країн Європи. 23 січня Тунберг приїхала на Всесвітній економічний форум у Давос, аби привернути увагу до проблеми глобального потепління.

Також в організації Climate Transparency заявили, що жодна з країн G20 не виконує умови протидії зміні клімату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Шоста хвиля вимирання: чи є шанс зупинити зникнення тварин?

Нагадаємо, дослідження, проведене під патронатом ООН, показало, що для уникнення катастрофічних змін клімату, у світі мають щороку інвестувати 2,4 трильйона доларів до 2035 року та повністю відмовитись від вугільних ТЕС до 2050 року.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile