Під час першого засідання наглядової ради ПриватБанку її головою обрали Шерон Іскі, яка працювала експерткою-консультанткою Міжнародного валютного фонду та у Державному казначействі США.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Окрім роботи у МВФ, Шерон Іскі працювала радницею управління технічної допомоги Державного казначейства США (аналогу Міністерства фінансів).

Обрання нової голови наглядової ради банку привітала міністерка фінансів України Оксана Маркарова, яка зауважила, що головним завданням роботи наглядової ради банку є його підготовка до прозорої приватизації.

«Відповідно до стратегії розвитку сектору державних банків, яка є політикою власності для державних банків, ПриватБанк повинен бути стабілізований, оздоровлений, розвинений і повернутий на ринок шляхом приватизації до 2022 року», — повідомила Маркарова.

Раніше повідомлялось, що з ПриватБанку пішли 3 незалежних члени наглядової ради, серед яких колишній голова наглядової ради Енгін Акчакоча.

Загалом до наглядових рад державних банків, відповідно до закону, мають входити по 6 незалежних представників та по 3 представники держави. Ще по 1 представнику має затвердити новообраний президент.

Затвердження наглядових рад є частиною реформи корпоративного управління у державних банках. В уряді сподіваються, що наглядові ради зроблять управління держбанками більш незалежним від політичних чинників.

Нагадаємо, що склад наглядових рад державних банків уряд затвердив 23 травня.

Раніше повідомлялось, що Мінфін затвердив нові вимоги до звітності державних банків щодо роботи з непрацюючими кредитами.

Поділитись: