Наглядову раду державного ПриватБанку залишили три незалежні члени наглядової ради, зокрема голова наглядової ради Енгін Акчакоча.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на систему розкриття публічної інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Зазначається, що всі три члени наглядової ради ПриватБанку іноземці. Їх призначили на посади одразу після націоналізації банку. Рішення про вихід зі складу наглядової ради вони ухвалили, не погоджуючись на пропозицію уряду продовжити термін перебування на своїх посадах.

Загалом до наглядових рад державних банків, відповідно до закону, мають входити по 6 незалежних представників та по 3 представники держави. Ще по 1 представнику має затвердити новообраний президент.

Затвердження наглядових рад є частиною реформи корпоративного управління у державних банках. В уряді сподіваються, що наглядові ради зроблять управління держбанками більш незалежним від політичних чинників.

Нагадаємо, що склад наглядових рад державних банків уряд затвердив 23 травня.

Раніше повідомлялось, що Мінфін затвердив нові вимоги до звітності державних банків щодо роботи з непрацюючими кредитами.

Поділитись: