Економіка

Голову Укргазвидобування звільнять у березні — Нафтогаз

Інтерфакс-Україна
Економіка/Голову Укргазвидобування звільнять у березні — Нафтогаз
Зберегти
Вигляд
Нафтогаз розірве контракт з головою своєї дочірньої компанії Укргазвидобування Олегом Прохоренко 15 березня 2019 року. Після цього тимчасово виконувати обов'язки голови компанії буде голова газового «дивізіону» Нафтогазу Андрій Фаворов.

«Ми вдячні Олегу Прохоренко за велику роботу, яку він провів в Укргазвидобуванні за останні 3 роки. Прийнявши компанію в умовах надзвичайно обмежених ресурсів, Олег зумів не допустити зменшення видобутку газу», повідомив голова Нафтогазу Андрій Коболєв, йдеться у прес-релізі компанії.

Раніше Громадське повідомляло, що підставою для звільнення голови Укргазвидобування є те, що компанія не виконала план уряду з видобутку газу.

Зокрема, під час засідання уряду 16 січня 2018 року, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман критикував керівництво Нафтогазу через те, що вони не впорались з плановими показниками із нарощення власного видобутку газу. Так, Гройсман пропонував прив’язати виплату премій керівникам Нафтогазу до виконання планових показників.

Раніше повідомлялося, що за підсумками 2018 року Укргазвидобування встановила 25-річний рекорд за обсягами видобутку газу.

Укргазвидобування — найбільша газодобувна компанія в Україні, яка добуває близько 75% загального видобутку газу. 100% акцій компанії належить державному Нафтогазу.

У Нафтогазі повідомляли, що для того, аби підтримувати видобуток газу на чинному рівні та не зменшувати його обсягів, державі щороку потрібно інвестувати до 29 мільярдів гривень.

Пов`язані новини