Компанія Google спрогнозувала переможця пісенного конкурсу Євробачення-2019, ґрунтуючись на частоті запитів користувачів пошукової системи.

Про це повідомили у компанії.

Так, якби країни нараховували бали на основі активності користувачів з інших країн, то переможцем конкурсу став би представник Франції Білаль Ассані

Друге місце посів би ісландський гурт Hatari, а третє — росіянин Сергій Лазарєв. У п’ятірку лідерів також увійшли виконавці з Нідерландів та Білорусі.

Гранд-фінал Євробачення 2019 відбудеться сьогодні, 18 травня. Там визначать переможця та країну, яка прийматиме Євробачення 2020.

За результатами півфіналів Євробачення до фінальної частини конкурсу пройшли 20 країн, а саме: Північна Македонія, Нідерланди, Албанія, Швеція, Росія, Азербайджан, Данія, Норвегія, Швейцарія та Мальта, Греція, Білорусь, Сербія, Кіпр, Естонія, Чехія, Австралія, Ісландія, Сан-Маріно та Словенія.

Також до фіналу цього року автоматично потрапив Ізраїль як країна, що приймає в цьому році конкурс Євробачення.

.Україна цьогоріч не бере участі в Євробаченні, оскільки переможниця національного відбору від України MARUV не змогла дійти згоди з НСТУ щодо підписання контракту. Інші фіналісти нацвідбору відмовилися від участі.

Поділитись: