Журналіст Дмитро Гордон повідомив, що записав інтерв’ю з експрокурором Криму Наталією Поклонською та колишнім ватажком бойовиків «ДНР» Ігорем Гіркіним «у співдружності» зі спецслужбами України, а ці матеріали вже направив у Гаагу.

Про це йдеться у зверненні Гордона.

Він прямо сказав, що зробив інтерв’ю «з терористом Гіркіним».

«У багатьох людей виникло нерозуміння, чому Дмитро Гордон, відомий своєю українською позицією, бере інтерв’ю у Наталії Поклонської та Ігоря Гіркіна. Багато людей — недальновидних, неосвічених, нерозуміючих, поспішили затаврувати мене за це ганьбою», — сказав журналіст.

Гордон заявив, що «для розуміючих та розумних» інтерв’ю з Поклонською та Гіркіним він зробив «у співдружності з українськими спецслужбами».

«Ці інтерв’ю ніколи ніхто не робив і в Україні ніколи ніхто не опитував ані Поклонську, ані Гіркіна щодо зради та злочинів, які були скоєні за участі цих людей на території України. Сьогодні флешки з матеріалами цих інтерв’ю перебувають у Гаазі, і ці свідчення Поклонської та Гіркіна стануть одними з основних свідчень у судовому процесі у справі про анексію Криму та розв’язування війни на Донбасі», — пояснив він.

Також Гордон звернувся до учасників акції біля його офісу у Києві з вимогою, аби вони «прибрали та стерли» все, що там залишили. Він пригрозив їм відповідальністю і запевнив, що всіх людей на акції зафіксували.

Під офісом Гордона десятки людей влаштували акцію, розмалювали його «стіну слави» та кидали яйця у будівлю.

Нагадаємо, Гіркін був так званим міністром оборони бойовиків «ДНР», а також визнавав, що брав участь в анексії Криму. Також він є одним з обвинувачених у справі про збиття літака Boeing рейсу MH17 на Донбасі. Гіркін одразу написав у своїх соцмережах, що бойовики збили «український літак», але коли виявилося, що це пасажирський рейс, він видалив ці повідомлення.

До цього Гордон взяв інтерв'ю у колишньої «прокурорки» Криму, а зараз так званої депутатки Держдуми Наталії Поклонської.

Поділитись: