Генеральна прокуратура заявила, що отримала нові докази фінансування Росією бойовиків на Луганщині — знайшли продуктові набори та зброю.

У районі сіл Лобачеве (під контролем ЗСУ) та Жовте (під контролем бойовиків), що на Луганщині, правоохоронці виявили схованку, яка, зазначили в ГПУ, облаштована диверсійно-розвідувальними групами бойовиків.

У ній знайшли 2-а продуктові набори для військовослужбовців Збройних сил Росії, 1 реактивний піхотний вогнемет «Шмель» та інші вибухонебезпечні предмети, виробником яких є Росія.

У ГПУ зазначили, що використають отримані речі як докази присутності Росії в міжнародних судових інстанціях.

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявив, що на Донбасі немає внутрішнього конфлікту, а відтак немає жодних причин для бойових дій, окрім присутності там військових Росії.

25 жовтня 2018 року ОБСЄ побачила працюючий зенітно-ракетний комплекс бойовиків біля кордону з РФ. Раніше повідомлялося, що спостерігачі ОБСЄ за тиждень тричі фіксували конвої на території окупованої Донеччини.

10 серпня повідомлялося, що Спостерігачі ОБСЄ зафіксували рух військових вантажівок з Росії на Донбас. У липні спостерігачі ОБСЄ зафіксували в забороненій зоні біля Луганська 30 танків бойовиків.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Росія фактично утворює нове міжнародне право: інтерв'ю з упоноваженим уряду в Європейському суді з прав людини Іваном Ліщиною

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile