Шведська екоактивістка Грета Тунберг заявила, що разом із батьком перехворіла коронавірусом, підхопивши його під час поїздки в Центральну Європу.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

«Останні два тижні я була на самоізоляції...Повернувшись з поїздки по Центральній Європі, я ізолювала себе (у чужій квартирі від мами і сестри), оскільки число випадків захворювання COVID-19 (наприклад, у Німеччині) спочатку було аналогічно Італії», — написала Тунберг.

За її словами, близько 10 днів тому у неї та у батька з'явилися деякі симптоми, після повернення з Брюсселя.

«Я відчувала втому, тремтіння, біль у горлі та кашель. У мого батька були ті ж симптоми, але набагато сильніші і з лихоманкою», — написала вона.

За словами Тунберг, в Швеції не можна перевірити себе на наявність коронавірусу, якщо людині не потрібна медична допомога. Саме тому Грета начебто не змогла пройти тестування.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними у світі офіційно зареєстрували 422 989 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 18 915 смертей та 108 578 випадків, коли пацієнти успішно одужали.

Поділитись: