Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що при президентові Петру Порошенку йому було важко боротися з детінізацією економіки через «ворожу систему». Він сподівається, що за президента Володимира Зеленського такого не буде.

Про це Гройсман заявив в ефірі ICTV, передає «Інтерфакс-Україна».

«Сподіваюся, що з приходом нового президента буде вичищена вся правоохоронна система, туди прийдуть нормальні люди, вони будуть працювати над тим, щоби створити нормальні умови правоохоронної системи для економіки», — сказав він.

Прем’єр пояснив, що для інвестицій необхідні гроші від детінізації економіки та боротьби з контрабандою.

«Дещо мені вдалося зробити, але багато чого не вдалося зробити, тому що вся система навколо мене була абсолютно ворожа — СБУ, прокуратура, митники... Мені важко було пробитись, аби когось поміняти, змінювати цю систему у мене не було ніяких важелів», — розповів Гройсман.

Він також пообіцяв зробити все, аби змінити ситуацію.

«У попередній період, на превеликий жаль, у попереднього президента такої волі не було, і мої розмови закінчувалися просто нічим. Зараз я маю шанс», — резюмував очільник уряду.

Нагадаємо, Гройсман зі своєю партією «Українська стратегія» братиме участь у дострокових парламентських виборах.

На з’їзді партії Гройсман представив першу десятку зі списку кандидатів.

Нагадаємо:

  • 20 травня під час інавгурації Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду. Він також закликав Кабінет міністрів України «взяти папір і ручку та подумати про майбутні покоління, а не про вибори».
  • Того ж дня Гройсман оголосив, що йде у відставку з посади глави уряду. Він балотуватиметься зі своєю партією на дострокових парламентських виборах, які відбудуться 21 липня.
  • 30 травня Верховна Рада України не підтримала відставку прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. За відставку проголосували 97 депутатів (з 226 необхідних), проти — 63.
  • Перед голосуванням Гройсман виступив перед депутатами, сказавши, що ніколи не тримався за посаду.
  • «Я завжди був відповідальним і ніколи не боявся відповідальності», — сказав прем'єр.
  • Після нього виступила голова підкомітету з питань правової політики та правосуддя Наталя Новак, яка заявила, що Гройсман за три роки роботи на посаді прем'єр-міністра жодного разу не звітував перед парламентом.
Поділитись: