Екс-президент Петро Порошенко пропонував прем’єр-міністру Володимиру Гройсману об’єднатися для участі у наступних виборах до Верховної Ради, але він відмовився і піде на вибори самостійно.

Про це Гройсман заявив в інтерв’ю ICTV.

«Такі пропозиції були від президента. Я можу вам сказати, що багато політиків говорили між собою про різні можливості, але я прийняв рішення — я буду йти самостійно. Це рішення є для мене остаточним. На мій погляд, я вважаю, що ми просто різні», — сказав він.

Гройсман зазначив, що піде на вибори з командою «достатньо молодих, енергійних і професійних» людей.

Нагадаємо, політична сила Гройсмана називатиметься «Українська стратегія». Раніше Гройсман заявив, що сформує нову політичну силу для участі у виборах до Верховної Ради.

20 травня під час інавгурації президент Володимир Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду. Він також закликав Кабінет міністрів України «взяти папір і ручку та подумати про майбутні покоління, а не про вибори».

«Ви можете взяти аркуш, взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори. Я думаю, що люди це оцінять» — заявив Зеленський.

Того ж дня Гройсман оголосив, що іде у відставку з посади глави уряду.

Поділитись: