7 вересня був днем сліз і радості: довгоочікуваний обмін полонених між Україною та Росією відбувся. Світові політики привітали подію як «обнадійливий сигнал до миру» та «рух у правильному напрямку». А світові медіа зауважили, що це — один із перших серйозних політичних кроків президента Володимира Зеленського, який схоже, посприяє врегулюванню українсько-російських відносин.

Наскільки це можливо? Та які наслідки матиме обмін насправді? Це — головна тема програми «Громадське.Світ» о 20:05.

Про обмін полоненими ведучий Володимир Єрмоленко поговорить із Олександрою Матвійчук, правозахисницею та виконавчою директоркою Центру громадянських свобод.

А про скандальні вибори до московської міської думи, яким передували кілька тижнів масштабних протестів, — розкаже у Наталка Гуменюк, журналістка hromadske. Вона щойно повернулась із Москви, де висвітлювала перебіг виборів.

Також у програмі: 

  • Гонконг протестує. Чому масові акції в автономному регіоні Китаю не припиняються попри відкликання закону про екстрадицію?
  • 18 років після терактів. Як зараз почуваються очевидці падіння веж-близнюків у Нью-Йорку 11 вересня 2001 року? І як змінився тероризм у США за цей час?
  • Індія опановує космос. Чи справдяться амбіції Індії стати четвертою країною в світі, яка посадить на Місяць свій апарат?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми hromadske.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: