Туреччина не буде застосовувати санкції до українських громадян, які через форс-мажорні обставини, зокрема припинення авіасполучення, порушили термін перебування на території країни.

Про це повідомив посол України в Туреччині Андрій Сибіга у коментарі «Укрінформу».

«Від Міністерства закордонних справ Туреччини отримано ноту про незастосування штрафів за порушення строків перебування у країні для українських громадян», — зазначив дипломат.

Ця нота також стосується громадян інших країн, що перебувають на території Туреччини.

Він уточнив, що посольство передало до МЗС Туреччини інформацію стосовно понадтермінового перебування чотирьох громадян України.

«Ми вже відправили перелік осіб, маємо чотири кейси громадян України, стосовно яких ми підтверджуємо, що у зв’язку із форс-мажорними обставинами вони не змогли вчасно залишити територію Туреччини», — наголосив Сибіга.

Він висловив сподівання, що у межах цієї ноти українські громадяни уникнуть санкцій.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

За останніми даними, у світі від початку спалаху пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 інфікувались 307 280 людей. Загалом померли 13 049, ще 92 376 людей одужали.

Станом на ранок 22 березня в Україні офіційно підтверджені 47 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (4), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (1), Тернопільській (1) областях і в Києві (9).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій.

Поділитись: