До кінця 2017 року має бути завершене слідство щодо розстрілів на під час Революції Гідності у 2014 році.

До кінця 2017 року має бути завершене слідство щодо розстрілів на Майдані під час Революції Гідності у 2014 році.

Про це генеральний прокурор Юрій Луценко сказав в інтерв’ю проекту «Радіо Свобода» — «Настоящее время».

«На мою точку зору, справи щодо Майдану рухаються непогано, хоча б тому, що ми завершили розслідування щодо всього оточення Януковича. Також позитивом я вважаю те, що команда прокурорів і слідчих доповідає мені про готовність в четвертому кварталі цього року закінчити слідство щодо розстрілів на Майдані, найтрагічніші сторінки 18-го, 19-го, 20-го, 21-го», — сказав він.

Також генпрокурор зауважив, що «низка справ щодо пересічних виконавців, «беркутівців», перебуває на гарячій стадії розгляду».

Раніше повідомлялось, що ГПУ оголосила про нові підозри колишньому президенту Віктору Януковичу та екс-главі Міністерства внутрішніх справ часів Януковича Віталію Захарченку у справі Майдану.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як до третьої річниці розстрілу мітингувальників на Майдані було створено масштабну відеореконструкцію подій 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській «Висота Жовтневий».

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. Там, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Детальніше про справи, в яких фігурує Янукович, читайте у публікації Громадського: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: