Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що у травні 2019 року планує почати займатись політичною діяльністю.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що у травні 2019 року планує почати займатись політичною діяльністю.

Про це Луценко заявив в інтерв'ю «ТСН.Тиждень».

Луценко наголосив, що планує «допрацювати до завершення президентських виборів».

Також він висловив переконання, що «вони відбудуться згідно закону і у встановлений час, без жодних фантазій на цю тему».

«Із іншого боку, як тільки це завершу, я в травні приблизно думаю повернутися до політичної діяльності. Побачите, що весною мені буде про що відзвітуватися», — заявив Луценко.

Генпрокурор додав, що не братиме участі в роботі будь-яких виборчих штабів.

«Я не буду учасником виборчого штаба чинного президента. Це чітко. Так само я не збираюсь якимось чином звертати увагу на процесуальні процеси щодо інших учасників перегонів. Не будуть спеціально порушені справи проти кандидатів, хоча я знаю, що декілька дуже мріють, щоб якось же їх допитали, бо тоді ж можна стати жертвою. Не дочекаються», — заявив Луценко.

За його словами, він не фабрикує справи і не допитує нікого з політичною метою. «Ні для того, щоб дискредитувати, ні для того, щоб підняти рейтинг. Дехто звичайно хотів би щоб на час виборів справи були зупинені. Цього також неможливо зробити», — підкреслив генпрокурор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Політик у прокуратурі: як Юрій Луценко провів рік в ГПУ​

Нагадаємо, 11 вересня генпрокурор Луценко заявив про намір піти в політику: він сказав, що за будь-яких результатів виборів президента України в 2019 році має намір піти в політику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Юрій Луценко грав у політику в Генеральній прокуратурі та що з цього вийшло

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile