Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що за будь-яких результатів виборів президента України в 2019 році має намір піти в політику.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що за будь-яких результатів виборів президента України в 2019 році має намір піти в політику.

Про це він сказав в інтерв’ю «Цензор. Нет».

«Я вважаю, що мій політичний досвід та можливість сказати «ні» по всім вісьмом телефонам — потрібен тут до завершення президентських виборів. А після цього за будь-якого результату я маю намір підготуватися та перейти в українську політику. Хочу підкреслити — за будь-якого результату виборів», — заявив Луценко.

На питання про те, чи будуватиме він політичну діяльність разом з чинним міським головою Віталієм Кличком, генпрокурор сказав, що не виключає такого варіанту.

«Так, я дійсно спілкуюся з приводу майбутньої парламентської кампанії з Кличком. Ми ведемо про це дуже хороші розмови. Але не тільки з ним», — сказав Луценко.

20 червня лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила про участь у виборах президента в 2019 році. Вона сказала, що у разі своєї перемоги на виборах проведе референдум для прийняття нової Конституції, «щоб демонополізувати владу і зробити її сильнішою та збалансованою».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Вони працюють»: чим допомагають Тимошенко політконсультанти Трампа та Орбана

У березні 2018 депутатка Надія Савченко випустила ролик із заявою про можливу участь у виборах президента.

Згідно з опитуванням громадян у квітні 2018 року президентський рейтинг очолила Юлія Тимошенко. Тоді лідером антирейтингу став чинний президент Петро Порошенко. 

Наприкінці червня опитування визначило, що ніхто з ймовірних кандидатів у президенти України не має підтримки значної частини виборців. 

4 липня Депутат Дерев’янко заявив про намір балотуватися в президенти.

Поділитись: