Політика / Вибори

Юлія Тимошенко заявила про участь у виборах президента в 2019 році

20 червня, 2018 17:35
Політика/Вибори/Юлія Тимошенко заявила про участь у виборах президента в 2019 році
Зберегти
Вигляд
lead
Лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що братиме участь у виборах президента України в 2019 році.

Лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що братиме участь у виборах президента України в 2019 році.

Про це Тимошенко заявила під час відеоконференції на Facebook.

«Я буду балотуватися на посаду президента України. Але балотуватися не для того, аби просто пограти в авторитаризм та монополію влади. Для мене президентська посада — це не Playstation, а реальні зміни, яких чекає країна», — заявила Тимошенко.

Вона сказала, що у разі своєї перемоги на виборах проведе референдум для прийняття нової Конституції, «щоб демонополізувати владу і зробити її сильнішою та збалансованою».

Раніше керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович заявив, що на виборах президента України у 2019 році може лідирувати лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, однак це не означає, що чинний президент Порошенко втратив шанси.

Згідно з опитуванням громадян у квітні 2018 року президентський рейтинг очолила Юлія Тимошенко. Тоді лідером антирейтингу став чинний президент Петро Порошенко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Вони працюють»: чим допомагають Тимошенко політконсультанти Трампа та Орбана

Як повідомлялося, Тимошенко залучила до своєї передвиборчої кампанії американських політтехнологів.

Компанія Two Paths LLC, яка офіційно від імені лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко 20 лютого 2018 року заключила контракт на надання лобістських послуг з компанією Avenue Strategies, 11 травня цього року розірвала його.

Нагадаємо, що у березні 2018 депутатка Надія Савченко випустила ролик із заявою про можливу участь у виборах президента.

Пов`язані новини