На сторінці народної депутатки Надії Савченко опублікували відео, в якому вона заявляє про можливу участь у виборах президента Україні.

На сторінці народної депутатки Надії Савченко опублікували відеоролик, в якому вона заявляє про можливу участь у виборах президента Україні.

«Прийде час, і я стану кандидатом у президенти України, але ваше рішення мені потрібне вже сьогодні», — ідеться у відео.

Як повідомляє «Чесно», ролик почали транслювати на телеканалі NewsOne 22 березня після того, як екс-член «Партії регіонів» та «Опозиційного блоку» нардеп Євген Мураєв пообіцяв надати Савченко юридичну й медійну підтримку.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Раніше Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

Нагадаємо, адвокат Сущенка Марк Фейгін заявив, що Кремль планує засудити журналіста Сущенка до 20 років в'язниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утримуваного в Росії журналіста Сущенка звільнятимуть індивідуально

Поділитись: