УКРАЇНА

Глави СБУ, МВС та ГПУ можуть не знати про кримінальні провадження проти благодійних фондів — Супрун

20 жовтня, 2017 22:26
УКРАЇНА/Глави СБУ, МВС та ГПУ можуть не знати про кримінальні провадження проти благодійних фондів — Супрун
Зберегти
Вигляд
Мінохорони здоров’я домовилося про зустріч благодійників та активістів напряму з очільниками СБУ, Нацполіції та Генпрокуратури

Міністерство охорони здоров’я сприятиме тому, щоби представники благодійних організації та фондів, в яких останнім часом проводяться обшуки на підставі кримінальних проваджень, зустрілися напряму з очільниками СБУ — Василем Грицаком, Нацполіції — Сергієм Князєвим, МВС — Арсеном Аваковим та Генпрокуратури — Юрієм Луценком, оскільки глави відомств можуть не знати про дії підлеглих.

Про це розповіла в інтерв’ю Громадському в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Вона сказала, що міністерство тісно співпрацює з цього питання з благодійним фондом «Пацієнти України», благодійною організацією «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» тощо.

«Ми допомагаємо, щоби вони могли вийти на керівників СБУ, Нацполіції, Генпрокуратури, щоб із ними напряму поспілкуватися й пояснити та відповісти на ті питання, які до них є», — сказала Супрун.

Водночас вона припускає, що «часом нижча ланка правоохоронних органів розробляє якісь проекти, про які вища ланка навіть не знає».

За словами Супрун, очільники цих силових відомств «не в курсі справи, що відбувається, і погодилися на таку зустріч».

Повну версію інтерв’ю читайте незабаром на сайті Громадського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Благодійні спонсори»: чому СБУ підозрює гуманітарні фонди у фінансуванні тероризму.

Раніше понад 30 громадських, правозахисних та благодійних організацій приєдналися до заяви проти тиску влади на громадянське суспільство.

20 жовтня в організацію «Пацієнти України» прийшли з обшуками.

ДИВІТЬСЯ У ВИПУСКУ ГРОМАДСЬКЕ.СХІД: Як СБУ бореться з благодійними фондами, лівими націоналістами та репостами в соцмережах.

Пов`язані новини