Тимчасово відсторонений голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко 22 травня повернувся на роботу у статусі голови ОДА.

Тимчасово відсторонений голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко 22 травня повернувся на роботу у статусі голови ОДА.

Цю інформації Громадському підтвердили у прес-службі Миколаївської ОДА.

«Так повернувся, у статусі голови Миколаївської ОДА, він весь цей час був у відпустці»,— сказали у прес-службі відомства.

Завтра Миколаїв очікує візит президента Петра Порошенка. Мета візиту президента — зустріч з військово-морськими силами України.

Нагадаю, 30 березня Савченко подав президенту заяву про складання повноважень на період розслідування справи про самогубство глави Миколаївського міжнародного аеропорту Владислава Волошина.

Своє рішення Савченко пояснив необхідністю  «уникнути будь-якої спекуляції».

Владислав Волошин — Герой України, військовий льотчик, а від 2017-го року — керівник Миколаївського міжнародного аеропорту, 18 березня вчинив самогубство у власній квартирі в Миколаєві. 

Поліція розпочала кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство). 

Правоохоронці розглядають п'ять версій загибелі Владислава Волошина.

У Росії Волошина звинуватили у збитті малайзійського «Боїнга» рейсу МН17. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Небо над Миколаєвом: що відомо про загибель льотчика Волошина.

20 березня в Миколаєві близько сотні людей вимагали відставки глави Миколаївської ОДА Олексія Савченко.

Савченко стверджує, що був на лікарняному, коли сталася трагедія. Після того дав свідчення правоохоронцям. Водночас голова облдержадміністрації переконує: на Волошина не тиснув, у реконструкцію аеропорту не втручався.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Договір, якого не було: що не так з ремонтом Миколаївського аеропорту

Крім того, в інтерв'ю Громадському Савченко вперше визнав, що знайомий з Юрієм Крисіним — обвинуваченим у справі про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія в лютому 2014-го. У ній очільник Миколаївської ОДА також свідчив правоохоронцям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Самогубство Волошина, хабарі та знайомство з Юрієм Крисіним — інтерв'ю очільника Миколаївської ОДА Олексія Савченка.

 

Поділитись: