Головний редактор російського пропагандистського каналу Russia Today Маргарита Симоньян повідомила, що Федеральна поліція Австралії почала перевірку щодо телеканалу.

Головний редактор російського пропагандистського каналу Russia Today Маргарита Симоньян заявила, що Федеральна поліція Австралії почала перевірку щодо телеканалу.

Про це Симоньян повідомила у Twitter.

За її словами, телеканал підозрюють в тому, що він виконує роль іноземного агента.

«Федеральна поліція Австралії розпочала попереднє розслідування щодо RT як передбачуваного іноагента. Відмова від реєстрації в разі визнання нас іноагентом передбачає кримінальне покарання», — повідомила вона.

Нагадаємо, у травні влада Британії почала три нових розслідування щодо пропагандистського каналу Russia Today.

У листопаді 2017 року російських журналістів з Russia Today позбавили акредитації у Конгресі США.

13 листопада Russia Today зареєструвався в США як іноземний агент.

Реєстрація телеканалу як іноземного агента не означає припинення мовлення в США. Зміни, зокрема, стосуються подання фінансових звітів, а виготовлені програми повинні маркуватися як пропаганда іноземного уряду.

У відповідь на це Держдума Росії 15 листопада схвалила поправки до закону про іноземних агентів, який діє з 2012 року. Ними зарубіжні ЗМІ прирівняли до іноземних агентів. Президент РФ Путін вже підписав поправки до закону.

Крім того, Twitter заборонив російським каналам Russia Today і Sputnik розміщувати рекламу. Також Twitter заблокував один з акаунтів Russia Today, який діяв під іменем посольства Британії.

Поділитись: