Підозрюваному в державній зраді головному редактору «РИА Новости Украина» Кирилу Вишинському повідомили про іншу підозру в незаконному поводженні зі зброєю.

Підозрюваному в державній зраді головному редактору «РИА Новости Украина» Кирилу Вишинському повідомили про іншу підозру в незаконному поводженні зі зброєю.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури АР Крим.

У Вишинського 6 липня провели обшуки в орендованому ним індивідуальному банківському сейфі. Там знайшли та вилучили пістолет і набої до нього.

«За результатами судово-балістичної експертизи, вказаний пістолет є вогнепальною зброєю – самозарядним нарізним пістолетом моделі «FN Browning M1906», — повідомили у прокуратурі.

За цим фактом Вишинському повідомили про підозру за статтею 263 (незаконне придбання, зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів) Кримінального кодексу України.

Зазначимо, що Кирило Вишинський є у списку 36 осіб, яких Україна готова передати Росії в обмін на 23 заручників Кремля.

Також Вишинського планувала відвідати російська омбудсмен Тетяна Москалькова в межах домовленостей про взаємні візити до в'язнів з українською уповноваженою з прав людини. 

Кирила Вишинського затримали у Києві вранці 15 травня після  обшуків в офісі «РИА Новости», а згодом доправили у Херсон на засідання суду. Його підозрюють у державній зраді.

17 травня 2018 року головреда «РИА Новости» Вишинського взяли під варту на два місяці без права внесення застави. Москва вимагає звільнити Вишинського.

1 червня головред «РИА Новости» заявив про відмову від українського громадянства. Путін зі свого боку назвав  «безпрецедентною» ситуацію із затриманням Вишинського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Російський паспорт і медаль «За повернення Криму»: що відомо про затриманого головреда «РИА Новости».

Поділитись: