Генеральна прокуратура звернулась до правоохоронців Франції із запитом про екстрадицію Армена Саркісяна, якого підозрюють в організації груп «тітушок» під час Майдану.

Генеральна прокуратура звернулась до правоохоронців Франції із запитом про екстрадицію Армена Саркісяна, якого підозрюють в організації груп «тітушок» під час Майдану.

Про це Громадському повідомили у Департаменті спеціальних розслідувань ГПУ.

Відповідний запит правоохоронці надіслали 17 квітня.

Раніше повідомлялось, що Україна відправить французьким правоохоронцям фото Саркісяна для перевірки достеменності його затримання.

Повідомлялось, що лише після ідентифікації підозрюваного по фото, Україна направить до Франції документи на його екстрадицію. Відповідно, можна вважати, що ідентифікація по фото підтвердила, що затриманий у Франції — дійсно Саркісян.

Ідентифікація по фото проводилась у зв'язку з публікацією інформації про те, що Армен Саркісян нібито наразі перебуває у Росії і заявив, що його не затримували у Франції.

Водночас Нацполіція повідомила, що французькі правоохоронці підтвердили затримання по лінії Інтерполу «громадянина з документами на ім’я Армена Саргасяна»

Першим про затримання Саркісяна у Франції повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Джерела в правоохоронних органах підтвердили Громадському його затримання.

Згодом у Генпрокуратурі також повідомили про затримання Саркісяна у Франції працівниками Інтерполу.

В Україні вважають Саркісяна одним із організаторів груп «тітушок», які нападали і вбивали людей під час Євромайдану. За даними МВС, вбивство журналіста В'ячеслава Веремія здійснила саме група Саркісяна. Позивний Армена Саркісяна — «Горлівський».
Він був близьким до екс-регіонала Юрія Іванющенка, був його «правою рукою».

Вважається, що арештований підозрюваний у цій справі Юрій Крисін був «підшефним» Саркісяна.

Дарницький райсуд Києва 29 березня взяв під варту Крисіна на 2 місяці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Шкаф»: Як фігурант справи «тітушок» уникнув СІЗО​

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile