УКРАЇНА

Гройсман доручив поновити переговори щодо виходу Ryanair на український ринок

11 липня, 2017 18:29
УКРАЇНА/Гройсман доручив поновити переговори щодо виходу Ryanair на український ринок
Зберегти
Вигляд
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив залучити Національне антикорупційне бюро України до оцінки переговорного процесу з ірландським лоукост-авіаперевізником Ryanair і заявив про необхідність відновлення переговорів.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив залучити Національне антикорупційне бюро України до оцінки переговорного процесу з ірландським лоукост-авіаперевізником Ryanair і заявив про необхідність відновлення переговорів.

Як повідомив прем’єр, відповідної домовленості досягли за підсумками спеціальної наради з керівництвом Мініфрастурктури, Мінюсту, аеропорту «Бориспіль», Асоціації «Аеропортів України», Офісу залучення та підтримки інвестицій.

За його словами, ухвалили спільне рішення, з яким погодилися всі учасники наради. 

Так, пропонується звернутися до НАБУ та Антимонопольного комітету України щодо оцінки всього перебігу переговорного процесу за участі Мінінфраструктури і Міжнародного аеропорту «Бориспіль» та дотримання законодавства і умов конкуренції.

«Вирішили поновити переговорний процес з Ryanair, до якого долучити разом з Міністерством інфраструктури України і аеропортом «Бориспіль» директора UkraineInvest — Ukraine Investment Promotion Office Даніеля Білака», — йдеться в повідомленні.

Окрім того, прем’єр доручив Мінінфраструктури прискорити розробку Стратегії розвитку транспортної галузі в авіасегменті, включно з розробкою стратегії розвитку українських аеропортів, у тому числі із залученням лоукостів.

10 липня повідомлялося, що ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок авіаперевезень. Того ж дня на сайті Ryanair зникли всі квитки, як на рейси з України, так і до неї.

Нагадаємо, керівництво аеропорту «Бориспіль» заявило, що ірландський лоукостер має сплатити аеропорту 360 млн гривень за співпрацю, водночас поскаржившись, що Ryanair висуває аеропорту вимоги, які суперечать законодавству. Раніше керівництво «Борисполя» оприлюднило умови Ryanair.

Права на польоти з Києва за маршрутами Ryanair отримала МАУ.

Також повідомлялося, що «Бориспіль» не готовий прийняти умови Ryanair.

Згодом, міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що 12 липня збирається винести на чергове засідання уряду подання про звільнення директора аеропорту «Бориспіль».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини