hromadske 26 березня продовжує транслювати марафон онлайн-концертів спільно з медіа СЛУХ. Цього разу — від українського гурту Komissiya о 20:00. Наші глядачі можуть ставити питання виконавцям у прямому ефірі.

Komissiya — київський гурт, який не сидить на місці та регулярно створює нову музику, змінює образи, тематику пісень і звучання.

hromadske долучається до трансляції цього та майбутніх концертів спільно із СЛУХ, аби підтримати наших виконавців та дати можливість усім нам морально відпочити в часи розповсюдження короновірусної інфекції.

Стежте за оновленнями у соцмережах медіа СЛУХ та на hromadske, мийте руки та головне — залишайтеся вдома.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні, за офіційними даними, зафіксовано 156 випадки зараження коронавірусом, 5 із них — летальні. Одна людина одужала.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській.

Поділитись: