УКРАЇНА

«Громадське.Реформа»: Як врятувати український ліс?

18 вересня, 2018 12:38
УКРАЇНА/«Громадське.Реформа»: Як врятувати український ліс?
Зберегти
Вигляд
У листопаді минає три роки відколи Україна запровадила заборону на експорт цінної деревини, додавши на початку 2017 до списку ще й сосну.

У листопаді минає три роки, відколи Україна запровадила заборону на експорт цінної деревини, додавши на початку 2017 до списку ще й сосну.

Робилося це для того, аби врятувати від безконтрольних вирубок українські ліси і підтримати вітчизняну деревообробну промисловість.Мораторій своєї цілі не досяг. Радше став проблемою у стосунках України та ЄС. Київ двічі переконував Брюссель не прив’язувати виділення двох 600-мільйонних траншів до відміни обмеження експорту необробленої деревини.

Як вирішити питання розмитої відповідальності за збереження українських лісів та які законодавчі зміни у цій сфері готують народні депутати — про це у програмі «Реформа» о 21:10 говоримо із секретарем комітету з питань екологічної політики Остапом Єднаком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Чорні лісоруби»: хто і як пиляє Карпатський ліс

Про основні виклики та ефективне управління лісовим господарством розповість заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар. А як сприймають нинішню систему управління лісами екологи розкаже аналітик Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Громадське.Реформа»: Небажання ЦВК призначати перші вибори та складнощі формування громад

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Громадське.Світ»,  «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини