Секретар Бориспільської міськради Ярослав Годунок (в центрі)
Фото:

сторінка у facebook

Президент Зеленський вигнав секретаря міськради Борисполя Ярослава Годунка з наради — «Exit… Іди гуляй, Господи». Перепалка між ними сталася під час обговорення будівництва лікарні в місті.

Годунок поскаржився, що раніше співзасновниками Бориспільської лікарні були місто і район 50/50, а потім глава Бориспільської РДА Олександр Туренко забрав у міста лікарню, і тепер лікарня не може фінансуватися з міського бюджету.

«Коли дуже багато кричать, я завжди прошу знайти в інтернеті щось про людину, яка дуже багато кричить», — відповів Зеленський Годунку, і прочитав з телефону, що той був засуджений за розбій із тяжкими тілесними ушкодженнями. Президент назвав чиновника «розбійником» і наказав йому вийти з зали.

Годунок у відповідь викрикнув «усі ми президенти», згадавши інавгураційну промову Зеленського, на що президент сказав: «Ти точно не президент. Бо у президента немає криміналу».

У коментарі Громадському Ярослав Годунок зазначив, що вважає перепалку із президентом політичною:

«Якщо це не політика, то чому згадується «Батьківщина»? Кажіть про мене, як про чиновника. Мене обирали люди, я не його підлеглий. Я задав йому питання, сказав, що є корупція в РДА, нам потрібно від вас кошти, як від президента відремонтувати, побудувати лікарню, нам потрібен корпус лікарні. Я його перед тим завів туди, куди його заводити не хотіли — в терапію, інфекційне відділення, де падає стеля. Напевно, за це його оточення мене і облило брудом, плюс подивилися по рейтингу, що Ярослав має підтримку людей, тричі обирався депутатом, є секретарем, обов’язково треба мене вмочити», — пояснив Ярослав Годунок.

Хто такий Ярослав Годунок — у матеріалі Громадського.

Судимість

За інформацією «Української правди» Святошинський райсуд Києва 16 травня 2002 року справді засудив Ярослава Годунка до 5 років, бо той як водій машини «Беркуту» (МВС) брав участь у квартирних крадіжках, – але звільнив від відбування покарання, встановивши випробувальний термін на 3 роки з урахуванням каяття і відшкодування шкоди.

За законом, судимість вважається погашеною після завершення терміну покарання.

У коментарі Громадському Ярослав Годунок пояснив, що наразі не має жодних судимостей. Натомість пояснив, що судимість була і не одна, але сфальсифіковані. Мова йде про його службу у «Беркуті» з 1997 по 2000 роки:

«Через конфлікт з керівництвом, яке кришувало наркопритони, мене було звільнено заднім числом з МВС, а отже попереднє затримання, яке я здійснював розцінили, як хуліганство, розбій», — пояснив Годунок.

Також чоловік додав, що проти нього відкривали ще дві справи про зберіганеня наркотиків, які за його словами йому підкинули та про тероризм:

«Я створив та очолював організацію «Пора» і в мене у підвалі знайшли, підкинули вибухівку та інкримінували тероризм», — розповів чоловік.

Політика

Ярослав Годунок — секретар Бориспільської міської ради. Обирався депутатом від Радикальної партії Олега Ляшка. Утім, як повідомив Годунок Громадському, його звідти вигнали: 

«Коли обрали нового президента, якого я особисто підтримував, я сказав Ляшку, що він не має права його критикувати, відповідно його обрали люди, потрібно їх почути. Мене вигнали з партії. «Батьківщина» звернулася до мене і сказала, що вони готові підтримати мене у Верховну раду».

На Facebook сторінці Ярослава Годунка справді є фото з виборчої дільниці, у коментарі до якого він підтримав Володимира Зеленського. 

Фото:

сторінка у facebook

На позачергових виборах до парламенту Ярослав Годунок балотується від «Батьківщини» мажоритарником по 98 округу.

Декларація

За 2018 рік Ярослав Годунок задекларував 340 246 гривень заробітної плати. 

Згідно декларації, на нього та дружину оформлені три земельні ділянки на Київщині, найбільша з яких площею понад два гектари в Засупоївці Яготинського району. 

На сім’ю Годунків зареєстровані чотири квартири в Києві і одна в Борисполі (найбільша площею 79,6 кв. м). Власниця трьох з них — дружина Надія. Задекларований на її ім’я також недобудований дім у Яготині

Також Годунок задекларував автобус, кран, вантажівку і автозаправку.

Готівки у подружжя — $25 000, 900 000 грн і 3500 євро. 

На рахунках у трьох банках сукупно: понад мільйон гривень, $26 тисяч і більше шести тисяч євро.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile