У першому кварталі 2019 року компанія Apple поступилася другим місцем китайському виробнику смартфонів Huawei за кількістю проданих мобільних телефонів у світі. Лідером на ринку й надалі залишається Samsung.

Про це свідчать дані дослідження аналітичних платформ IDC та Strategy Analytics.

Так, протягом січня-березня 2019 року у світі продали 59,1 мільйона смартфонів Huawei. Це на 16 мільйонів смартфонів більше, ніж продала Apple. При цьому, частка Huawei на ринку продажів смартфонів зросла з 11,4% до 17,9%, в той час як в Apple вона скоротилася з 15,1% до 13%.

Світовим лідером з продажів смартфонів і надалі залишається Samsung, який за перші три місяці 2019 року продав 71,8 мільйона смартфонів або 21,7% всіх проданих смартфонів у світі.

У дослідженні також зазначається, що обсяги продажу смартфонів у світі у першому кварталі 2019 року скоротилися на 4% проти відповідного періоду 2018 року.

Раніше повідомлялось, що смартфонами володіють близько 55% українців, тоді як в 2011 році таких було лише 7%, а в 2013-му — 11%

Раніше уряд Великої Британії почав розробку пакету заходів для протистояння діям ворожих держав, першочергово, Росії та Китаю.

Зокрема, серед заходів, що готуються — плани вислати з країни співробітників китайської корпорації Huawei в разі викриття їх роботи на китайську розвідку.

Своєю чергою, американські спецслужби заявили, що китайська компанія Huawei Technologies отримає фінансування від державних структур КНР, зокрема від розвідки.

Поділитись: