Компанія Tesla припинить виготовляти електромобілі на заводі у Фрімонті, що у Каліфорнії (США), через наказ влади штату у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Про це повідомляє The New York Times.

Виробництво електромобілів на каліфорнійському заводі має припинитися до кінця дня у понеділок, 23 березня. Водночас у компанії зазначають, що «життєво важливі» роботи на заводі продовжаться.

Окрім каліфорнійського заводу, у Tesla все ще продовжуватиме працювати Gigafactory у штаті Невада. На цей завод наказ штату Каліфорнія не поширюється.

Обмежувальні заходи у Каліфорнії запровадили у зв’язку з поширенням коронавірусу. Так влада штату планує зменшити активність людей та заразом можливості для розповсюдження хвороби.

Рішення про закриття автомобільних заводів раніше ухвалили низка європейських автовиробників, зокрема BMW, а також Volkswagen, Fiat Chrysler, Airbus.

Через пандемію коронавірусу на світових фінансових ринках триває паніка та криза.

16 березня світові фондові ринки через кризу, спричинену коронавірусом, просіли на більш ніж 12%. Ціни на нафту впали нижче 29 доларів за барель.

Через це на біржі застосували механізм призупинки торгів акціями на 15 хвилин. Подібний механізм востаннє застосовували 12 березня, а перед цим — 9 березня.

Не заспокоїло паніку інвесторів на ринку навіть рішення Федеральної резервної системи США знизити ключову ставку до 0-0,25% річних (це має стимулювати економічну активність та здешевити кредити у США).

12 березня найбільші фондові індекси США «просіли» на понад 7%, а за підсумками торгів падіння акцій стало найбільшим з 1987 року.

19 березня ціни на нафту впали до 17-річного мінімуму.

Поділитись: