Російське федеральне агентство «Интерфакс» повідомило, що українського політв'язня Олега Сенцова доставили з колонії у Лабитнангі в Москву.

Водночас, адвокатка Ольга Дінзе не підтверджує інформацію про етапування Олега Сенцова. Про це дружина адвоката Дмитра Дінзе, який захищає українського політв’язня, повідомила Громадському. 

Вона розповіла, що ще вчора Сенцов отримав листа, однак спецетап авіацією міг перевезти його протягом дня. 

«Ми можемо про все дізнатися, якщо Сенцов відповість на нашого листа, який той отримав вчора (28 серпня – ред.)», — пояснила Дінзе.

Мати Сенцова Людмила повідомила, що уперше за довгий час Олег не зателефонував їй, хоча раніше завжди зв`язувався з нею наприкінці місяця. Про це повідомляє «Крим.Реалії».

«Він листівку послав. Уперше за всі 5 років з поздоровленнями і сказав: «Мамо, ти вір, ми скоро обіймемося». Ось це було написано», — розповіла Сенцова.

Напередодні, 28 серпня, суд задовольнив апеляцію щодо головреда РИА-Новости Кирила Вишинського і відпустив його з-під варти. Раніше у Зеленського заявили, що Україна пропонує Кремлю одночасно звільнити Вишинського і Сенцова.

Нагадаємо, 10 травня виповнилось 5 років з дня арешту Олега Сенцова.

Режисер і активіст Олег Сенцов, засуджений на 20 років за сфабрикованою справою. У 2018-му Олег 145 днів голодував із вимогою звільнити всіх українських політв'язнів Росії — тоді їх було понад 70 людей.

Поділитись: