Інтерпол відмовився включити політика і найбагатшу людину Молдови Володимира Плахотнюка до списку оголошених в міжнародний розшук.

Про це повідомляє NewsMaker з посиланням на Генеральну прокуратуру Молдови.

Згідно з відповіддю Інтерполу, рішення не оголошувати Плахотнюка в міжнародний розшук прийняла комісія з контролю за файлами генсекретаріату організації на засіданні, яке пройшло в Ліоні з 29 червня до 3 липня.

Інтерпол не пояснив свою відмову, тому молдавське відомство звернеться в управління міжнародного поліцейського співробітництва Генінспекторату поліції з вимогою пояснити його причини.

Раніше Генпрокуратура Молдови заочно звинуватила олігарха-втікача та екслідера Демократичної партії Молдови Володимира Плахотнюка у крадіжці 1 мільярда доларів із банків країни.

Нагадаємо, антикорупційна прокуратура Молдови оголосила олігарха й екслідера Демократичної партії Молдови Володимира Плахотнюка в міжнародний розшук. Олігарх фігурує у двох кримінальних справах за фактом відмивання грошей в особливо великих розмірах.

Володимир Плахотнюк втік із Молдови 14 червня відразу після оголошення про відставку колишнім урядом. Тоді ж він заявив, що не планує йти з політики.

15 червня пресслужба Демократичної партії Молдови офіційно підтвердила, що Плахотнюк виїхав з країни. Допускають, що Плахотнюк втік до Лондона через Україну. Молдовська влада повідомляла, що зараз олігарх живе в США.

Поділитись: