Лідер Демократичної партії Молдови, олігарх Володимир Плахотнюк, який виїхав з країни відразу після оголошення про відставку колишнім урядом, заявив, що не планує йти з політики.

Про це повідомляє ТАСС.

«Я думав, що візьму на себе відповідальність і піду з політики, але це було б поспішним рішенням, яке розчарувало б людей, які вірили в мене. У цьому випадку ДПМ могла б стати вразливою, і на депутатів чинився б тиск. З огляду на всі ці аспекти, я вирішив залишитися з командою, зміцнювати і захищати її навіть на відстані», — заявив Плахотнюк.

«Ми вирішили, що будемо активно працювати в опозиції, щоб не допустити захоплення Республіки Молдова зацікавленими групами за межами країни», — додав він.

15 червня пресслужба Демократичної партії Молдови офіційно підтвердила, що Плахотнюк виїхав з країни. Допускають, що Плахотнюк втік до Лондона через Україну.

Раніше повідомлялося, що увечері 14 червня відразу після оголошення про відставку попереднього уряду з аеропорту Кишинева вилетіло п’ять чартерних літаків. Окремі ЗМІ припускали, що на одному з них із країни вилетів Влад Плахотнюк. Один з літаків прямував у Москву, ще два літаки — в Україну (в Жуляни та Одесу).

Нагадаємо:

Поділитись: