Кабінет міністрів оцінює загальний обсяг потенційних інвестицій у проекти відновлювальної енергетики України у 12 мільярдів євро.

Зокрема, стільки інвестицій Україна може наразі залучити для будівництва сонячних та вітрових електростанцій.

Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на зустрічі з французькими урядовцями.

«Такі французькі компанії, як ENGIE, Total-Eren та Akuo Energy, вже висловили свою зацікавленість брати участь у широкомасштабних проектах у сфері енергоефективності, розвитку відновлювальної енергетики в Україні. Це дозволить Україні в майбутньому не тільки зменшити енергоспоживання і модернізувати комунальні підприємства, але і відмовитись від класичних енергоносіїв», — повідомив Зубко.

Він також додав, що французькі компанії також зацікавлені інвестувати у проекти енергоефективності в Україні.

Раніше в уряді підрахували, що кількість сімей, що встановили сонячні панелі за менш ніж рік в Україні зросла у 2,5 рази.

Напередодні в ООН повідомляли, що для уникнення кліматичної катастрофи світу необхідно інвестувати щонайменше 2,4 трильйона доларів на рік у «зелену» енергетику до 2035 року, а також повністю відмовитися від ТЕС до 2050 року.

Раніше повідомлялось, що уряд Норвегії планує інвестувати до 400 мільйонів євро у проекти «зеленої енергії» в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дорога, проблемна і потрібна: майбутнє «зеленої енергетики» в Україні

Також зазначалось, що Львів планує повністю перейти на «зелену» енергетику до 2050 року.

Як повідомлялось, 26 квітня в Україні ввели в експлуатацію найбільшу сонячну електростанцію в Україні, потужність якої складе 50 мегават.

Поділитись: