Світ

Інвестори позитивно відреагували на торговельну угоду між США та Мексикою

28 серпня, 2018 13:42
Світ/Інвестори позитивно відреагували на торговельну угоду між США та Мексикою
Зберегти
Вигляд
Світовий ринок акцій досяг максимального за останні 6 місяців зростання після новин про укладання торговельної угоди між США та Мексикою.

Світовий ринок акцій досяг максимального за останні 6 місяців зростання після новин про укладання торговельної угоди між США та Мексикою.

Про це повідомляє Reuters.

Очікується, що до неї приєднається Канада. Саме через необхідністю проведення торговельних переговорів зі США міністерка закондонних справ Канади Христя Фріланд перенесла свій візит до Києва.

Як зазначається, такий крок може свідчити про суттєве послаблення торговельної напруги у світі та призупинити практику запровадження взаємних мит на зовнішньо торгівлю.

Крім цього, зазначається, що у ході телефонної розмови канцлерки Німеччини Ангели Меркель з президентом США Дональдом Трампом, лідери держав висловили підтримку переговорному процесу між ЄС на США.

Як наслідок, американські фондові індекси досягли максимального за останні декілька місяців значення.

«Угода між США та Мексикою додала впевненості, що торговельна війна поступово завершується. Наразі питання стоїть так: хто наступний укладе торговельну угоду з Трампом», — повідомив Хуссейн Сайєд, головний ринковий стратег у FXTM.

27 серпня Дональд Трамп повідомив, що США та Мексика уклали нову торговельну угоду.

Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн тимчасово були виключені Мексика, Канада та ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Найпоказовіший момент»: як Трамп не порозумівся з лідерами G7 через митну політику

31 травня Трамп скасував тимчасові виключення для сталі та алюмінію з ЄС, Канади та Мексики. У ЄС повідомили, що запровадять контрзаходи.

Євросоюз та Канада готувалися вирішувати питання запровадження американських мит на сталь та алюміній через механізми Світової організації торгівлі. Зокрема, країни вже направили туди свої скарги.

Проте 26 липня Трамп повідомив, що відкладе рішення про запровадження мита у розмірі 25% на імпорт європейських автомобілів до країни на час проведення торговельних переговорів.

Пов`язані новини