В Ірані планують заборонити подорожі й традиційні зібрання в парках на час святкування Новрузу — іранського аналогу Нового року. Так влада країни планує стримати поширення коронавірусу SARS-CoV-2.

Про це в середу, 25 березня, заявив у телевізійному зверненні президент Ірану Хасан Рухані, передає Reuters.

«Цей план є жорстким. Він створить трунощі й обмеження в подорожах і спонукатиме людей, які вже кудись поїхали, якнайшвидше повернутися додому», — цитує Рухані інформагентство.

Він також додав, що ці «складні рішення є необхідними для збереження життів людей».

Іран найбільше з країн Близького Сходу потерпає від епідемії SARS-CoV-2. За останніми даними, в країні зафіксовано 27017 інфікованих SARS-CoV-2 і 2077 летальних випадків, з них 143 — за останню добу.

Раніше в Ірані тимчасово закрили всі освітні заклади, спортивні й культурні установи, а також закликали громадян не виходити з домівок і уникати громадських місць.

Нагадаємо, напередодні президент Ірану Хасан Рухані заявив, що для допомоги країні в боротьбі з коронавірусом SARS-CoV-2

США мають зняти свої санкції. При цьому приймати гуманітарну допомогу Вашингтона Тегеран наміру не має.

Станом на ранок 25 березня у світі офіційно зареєстрували 422 989 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 18 915 смертей та 108 578 випадків, коли пацієнти успішно одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: