Світ / США

Іранський телеканал заявив про затримання своєї ведучої в США

PressTV
Світ/США/Іранський телеканал заявив про затримання своєї ведучої в США
Зберегти
Вигляд
lead
Іранський англомовний телеканал PressTV заявив про затримання своєї телеведучої Марзіє Хашемі в Сполучених Штатах Америки. Причини затримання — поки що невідомі.

За інформацією телеканалу, журналістку затримали в Міжнародному аеропорту Ламберт-Сент-Луїс (штат Міссурі) 13 січня, а згодом перевели до слідчого ізолятору.

«Нас поінформували, що нашу журналістка й ведуча новин на PressTV Марзіє Хашемі заарештували та взяли під варту у Вашингтоні. Причини затримання залишаються невідомими», — ідеться в повідомленні телеканалу.

PressTV зазначив, що поки що жінці не висунули жодних звинувачень. Журналістка заявила, що в неї забрали хіджаб проти її волі, не надають халяльної й вегетаріанської їжі, а також поводяться з нею як із злочинницею.

Рідні Хашемі не могли зв'язатися з нею впродовж 48 годин і лиш нещодавно дізналися про затримання.

Марзіє Хашемі має американське походження та прилетіла до США, аби відвідатии хворого брата та близьких.

8 серпня 2018 року в Білорусі з обшуками прийшли до журналістів трьох медіа. 7 серпня білоруські силовики затримали на три доби журналісток TUT.BY Галину Власик, Марину Золотову та Анну Калтигіну. Також Слідчий комітет затримав журналістку видання «БелаПАН» Тетяну Коровенкову. Пізніше стало відомо про затримання ще чотирьох журналістів цих видань. Їх підозрювали в несанкціонованому доступі до інформаційної стрічки державного агентства БелТА.

Пов`язані новини