Світ

Ірландія припинить інвестиції у видобуток нафти та газу

13 липня, 2018 11:51
Світ/Ірландія припинить інвестиції у видобуток нафти та газу
Зберегти
Вигляд
Ірландія може стати першою країною у світі, що припинить державні інвестиції у видобуток викопного пального, зокрема вугілля, нафти та газу.

Ірландія може стати першою країною у світі, що припинить державні інвестиції у видобуток викопного пального, зокрема вугілля, нафти та газу.

Про це повідомляє BBC.

Відповідний закон ухвалила нижня палата ірландського парламенту. Як очікується, закон найближчим часом має схвалити сенат Ірландії.

Зокрема, законом пропонується заборонити державному інвестиційному фонду Ірландії здійснювати інвестиції у енергетичний сектор, за виключенням альтернативних джерел енергії. У минулі роки, інвестиції у видобуток вугілля, нафти, газу та інших викопних видів палива Ірландія інвестувала близько 300 мільйонів євро.

Напередодні в Ірландії оголосили про проведення референдуму щодо скасування дискримінаційної статті конституції, яка закріплювала за жінкою лише домашні справи.

Конституція Ірландії була схвалена парламентом у 1937 року. З тих пір до неї внесли низку змін, зокрема щодо скасування заборони на аборти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Ірландське право на аборт: свобода вибору чи злочин

Раніше повідомлялось, що згідно з даними екзит-полів, 69% ірландців підтримують легалізацію абортів. Референдум щодо легалізації абортів відбувся в Ірландії 25 травня.

Пов`язані новини