Кабінет міністрів України буде оскаржувати рішення щодо відсторонення Уляни Супрун з посту в.о. міністерки охорони здоров'я. Про це Громадському сказав представник Кабміну у Верховній Раді Вадим Денисенко.

Він сказав, що уряд буде оскаржувати рішення і вже є відповідна заява.

«Вже є заява, що уряд буде оскаржувати рішення суду. Зараз юристи працюють над апеляцією й апеляція буде подана», — сказав Денисенко.

Також Кабінет міністрів дав офіційну заяву щодо відсторонення Супрун.

«Ця команда, з моменту приходу в Міністерство, оголосила війну тим корумпованим схемам, які процвітали в галузі роками, і це, на наш погляд, чи не головна причина того, чому проти Уляни Супрун і її команди була розгорнута справжня війна», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді.

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що отримали інформацію про ухвалу позову зі ЗМІ й вже консультуються з юристами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧи є за що звільняти Уляну Супрун?

У жовтні 2018 комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я підтримав постанову звернення до Кабінету міністрів про звільнення виконувачки обов'язків міністерки охорони здоров'я Уляни Супрун та її заступника Олександра Лінчевського. Тоді Супрун назвала рішення комітету відповіддю старої системи та знаком, що вони «діють правильно».

У квітні 2018 комітет Ради з питань охорони здоров'я висловив недовіру виконувачці обов'язків міністра охорони здоров'я Уляні Супрун і схвалив проект звернення до уряду про її звільнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Система зміниться за два — три роки, тоді й відпочинемо» — інтерв'ю з очільницею Мінохорони здоров'я

Поділитись: