На засіданні Кабінету Міністрів узгоджено рішення про звільнення семи заступників міністрів.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Зокрема, погоджено звільнення заступників міністрів соціальної політики Ольги Крентовської, Наталії Федорович та Миколи Шамбіри.

Також Кабмін звільнив заступника голови МВС Вадима Трояна.

Крім того узгоджена відставка заступника голови Міністерства у справах ветеранів Олександра Терещенко та Геннадія Пліса з Секретаріату Кабміну.

Вадим Троян у 2014 році брав участь у війні на сході України, зокрема, у визволенні багатьох українських міст, серед яких Маріуполь і Мар'їнка. Був заступником командира полку «Азов». З 4 березня 2016 року — перший заступник голови Національної поліції України. 8 лютого 2017 року призначений заступником міністра внутрішніх справ.

Одразу ж після призначення на високий пост у МВС біографія Трояна опинилася в центрі уваги як російських, так і західних ЗМІ.

Зокрема, впливова німецька газета Die Welt 12 листопада 2014 року присвятила Трояну статтю під заголовком «праворадикал буде шефом поліції у Києві».

«Вадим Троян користується в Україні поганою репутацією неонациста. До недавнього часу він командував на сході України добровольчим батальйоном «Азов», який складається переважно з праворадикалів. Крім того, він є членом войовничої організації «Патріот України» та підтримує контакт із націонал-соціалістської організацією Wotanjugend», — пише Die Welt.

Сам Вадим Троян заперечує свою прихильність до сил, які нібито пропагують расизм чи ксенофобію.

«Хай за мене скажуть мої справи та люди різних національностей, з якими я працюю. Те, що мені закидають причетність до расистських угруповань, то у мене немає таких друзів, і слава богу», — зазначив Троян у розмові з Deutsche Welle.

Поділитись: