Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков призначив своїм радником на громадських засадах колишнього заступника прокурорів у Харківській і Одеській областях Дмитра Кавуна. У 2014 році його внесли до переліку осіб, яким заборонено обіймати посади в органах державної влади у зв'язку з законом про люстрацію.

Як повідомляється на сайті МВС, на посаді колишній високопоставлений прокурор координуватиме діяльність органів в Харківській області. 

«Задача – підсилити цей напрямок, максимально використовувати знання та досвід, а також володіння обстановкою в області. І, звичайно, подолання злочинності в області, корупції та інші задачі, які перед собою ставить міністерство в Харківською області», — заявили у МВС.

У 2014 році Кавун внесений до списку осіб, яким заборонено обіймати посади в органах державної влади у зв'язку з законом про люстрацію. Заборона діє до 2024 року.

Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади»
Фото:

Держінформ’юст

Раніше Окружний адміністративний суд Києва поновив Миколу Голомшу на посаді заступника генпрокурора. У 2014 році його звільнили згідно із законом про люстрацію. У суді вважають, що Голомша взагалі не підпадав під закон про люстрацію, оскільки його посада не була політичною. ОАСК пише, що одного цього достатньо для скасування рішення про звільнення Голомші.

Поділитись: