Життя

Кадиров назвав правозахисників «продажними шайтанами»

20 липня, 2017 09:54
Життя/Кадиров назвав правозахисників «продажними шайтанами»
Зберегти
Вигляд
Голова Чечні назвав правозахисників, які поширювали інформацію про переслідування геїв в республіці, «продажними шайтанами, які працюють на США».

Голова Чечні назвав правозахисників, які поширювали інформацію про переслідування геїв в республіці, «продажними шайтанами, які працюють на США».

Про це він сказав в інтерв’ю американському каналу НВО.

На прохання американського журналіста прокоментувати інформацію про викрадення і тортури гомосексуалів в Чечні Кадиров розсміявся і заявив: «Це дурниця».

Кадиров заявив про матеріальну зацікавленість правозахисників

«Це підлі наші правозахисники, продажні, які весь час обманюють американську, так скажемо, владу і отримують копійки. Вони продажні шайтани та нелюді», — сказав він

За його словами, Чечня «абсолютно демократична республіка», в регіоні панує «свобода слова», а «люди живуть щасливо».

Як відомо, на початку квітня російське видання «Новая газета» оприлюднило метаріал про те, що в Чечні було затримано більше сотні чоловіків, яких силовики запідозрили в гомосексуальності.

В коментарі Громадському редакторка відділу спецпроектів видання «Новая газета» Олена Мілашина навела дані про те, що у Чечні під час «зачисток» ЛГБТ-спільноти, влаштованих силовиками, було вбито близько 30 чоловіків.

Крім того, Громадське публікувало на засадах партнерства матеріал видання «Новая газета» про дві хвилі репресій щодо гомосексуалів у Чечні, причетність  до них перших осіб республіки, а також інтерв’ю тих, хто вижив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський «цар» і «мама» Європи: як складалися стосунки Путіна і Меркель

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини