Канада засуджує відкриття Керченського мосту в анексованому Криму та вважає його черговим порушенням суверенітету України з боку Російської Федерації.

Канада засуджує відкриття Керченського мосту в анексованому Криму та вважає його черговим порушенням суверенітету України з боку Російської Федерації. 

Про це йдеться у заяві міністерки закордонних справ Канади Христі Фріланд.

За її словами, «міст звели для незаконного затримання Росії на території Криму та його насильницької ізоляції півострова від решти України».

закликала РФ «припинити порушувати фундаментальні принципи світового порядку».

«Канада знову заявляє про свою підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Ми закликаємо Російську Федерацію припинити свої порушення цього фундаментального принципу міжнародного порядку», — зазначено у заяві Фріланд.

Раніше відкриття Керченського мосту в анексованому Криму засудив Держдеп США.

Європейський союз також засудив відкриття незаконно зведеного Росією Керченського мосту в анексованому Криму.

У ЄС наголосили, що продовжують засуджувати незаконну анексію Криму і Севастополя Росією і не визнають порушення міжнародного права.

Нагадаємо, 15 травня президент Росії Володимир Путін прибув в анексований Крим і відкрив рух по автодорожній частині незаконно зведеного Керченського мосту.

Керченський міст, який Росія почала будувати у Криму після анексії півострова, має з’єднати анексований Крим з російським Краснодарським краєм. Його довжина становить 19 кілометрів.

Раніше повідомлялося, що сім компаній з Нідерландів підозрюють у причетності до будівництва Керченського мосту.

Міністерство інфраструктури раніше заявило, що Україна готує санкції щодо компаній, причетних до зведення «Кримського» мосту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міст у протоці, як колода в оці: про ціну Керченської переправи.

Поділитись: