Кандидат в народні депутати від Всеукраїнського об’єднання Свобода по округу № 192 в Хмельницькій області Назарій Чепко заявив про напад на себе. Він звинуватив свого конкурента на окрузі у «замовленні вбивства».

У Facebook Чепко опублікував фото з лікарні.

У штабі Олександра Гереги звинувачення називають необґрунтованими та кажуть, що в такий спосіб їхнього кандидата намагаються дискредитувати, пише ОПОРА.

Інцидент стався 13 липня, близько першої години ночі, на подвір’ї кандидата. За словами Чепка, зловмисник без жодних слів цілився йому ножем у серце, проте удар вдалося відбити, тож обійшлось без серйозних наслідків. Обличчя свого кривдника кандидат не бачив.

Напад Чепко пов’язує з поширенням газет та листівок про Олександра Герегу, в яких ідеться, що Герега фінансує бойовиків на Донбасі.

Представник штабу Олександра Гереги, якого Чепко звинуватив в інциденті, Валерій Парамей, так прокоментував події:

«На жаль, необґрунтовані звинувачення проти політичних опонентів — поширений спосіб брудної агітаціі. Сприймаємо заяву кандидата в народні депутати Назарія Чепко про напад на нього — намаганням дискредитувати свого опонента по округу. Якщо на кандидата здійснено напад він має звернутися до правоохоронних органів. Правоохоронці мають висувати версії та знаходити винуватих, а не сам кандидат. Наразі із заявою до правоохоронців Чепко не звертався. Його публічні закиди є необґрунтованими й не підтверджені жодними фактами чи доказами. Хочемо нагадати, що згідно з законом за дії, що завдають шкоди честі, гідності та діловій репутації особи передбачена цивільно-правова відповідальність».

Як повідомили у штабі Гереги, Чепко не звернувся до поліції. Громадське звернулось до Чепка із питанням, чи написав він заяву до поліції

Поділитись: