УКРАЇНА

Карантин у школах, програш Саакашвілі у суді та справа проти німецьких депутатів — головні новини 5 лютого

5 лютого, 2018 20:00
УКРАЇНА/Карантин у школах, програш Саакашвілі у суді та справа проти німецьких депутатів — головні новини 5 лютого
Зберегти
Вигляд
Карантин в українських школах через грип, програш Саакашвілі у суді щодо статусу біженця та справа проти німецьких політиків.

Карантин в українських школах через грип, програш Саакашвілі у суді щодо статусу біженця та справа проти німецьких політиків.

Громадське підготувало добірку головних новин дня:

У школах Рівного оголосили карантин через захворюваність на грип. Напередодні у Мукачевому увели карантин на 6 днів через грип та ГРВІ, до цього школи закрили у Миколаєві.

Лідер «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі програв апеляцію про отримання статусу біженця в Україні. Суд визнав законною відмову Міграційної служби визнати його особою, яка потребує захисту. Так рішення дає владі підстави для можливої екстрадиції політика.

США почали виводити з Іраку війська після заяви Багдада про перемогу над «Ісламською державою» минулого року. З Іраку буде відкликано 60% військ США, що майже 5 тисяч військових.

Президент Петро Порошенко вніс до парламенту подання на кандидатів у нові члени Центрвиборчкому. А спікер Ради Андрій Парубій дав доручення відправити усі документи кандидатів на спецперевірку.

Прокуратура АР Крим розпочала провадження у зв‘язку з незаконною поїздкою правих німецьких політиків на анексований півострів.

З 6 лютого в Україні набуде чинності закон про посилення відповідальності за несплату аліментів. Згідно із ним неплатники аліментів не матимуть права виїхати за межі України і керувати транспортом.

Волонтери лабораторії Jus Talionis зробили відеореконструкцію масового побиття та тисняви на Інститутській 18 лютого 2014 року. Епізод, за їхніми словами, охоплює часовий проміжок від 15:39 до 17:26 18 лютого 2014 року.

Більше про:
# карантин
Пов`язані новини