Міністерство оборони відзвітувало про виплату компенсацій родинам курсантів, загиблих у катастрофі військового літака Ан-26 під Чугуєвим на Харківщині.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Виплати родинам загиблих курсантів університету Повітряних сил 19 жовтня здійснили обласні військові комісаріати Сухопутних військ ЗСУ.

Йдеться про одноразову виплату у розмірі 750 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (станом на 1 січня 2020-го), це — 1,576 мільйона гривень.

«Родинам екіпажу виплата буде здійснена після остаточного офіційного встановлення обставин та причин авіакатастрофи», — йдеться повідомленні.

У Міноборони додали, що робота з технічного розслідування катастрофи Ан-26 триває.

Що відомо про катастрофу?

Авіакатастрофа Ан-26 на Харківщині сталася надвечір 25 вересня. З 27 людей на борту (20 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил і семеро офіцерів, ще одного курсанта не допустили до польоту) одразу після аварії вижили двоє.

Один із них (курсант зі Львова) помер у Харківській лікарні невідкладної медичної допомоги, інший (із Харківської області) лікувався у Харківському військовому шпиталі, він отримав незначні травми.

Володимир Зеленський доручив призупинити польоти на всіх Ан-26 в Україні до з'ясування обставин трагедії.

Офіс генпрокурора порушив справу за статтею 416 Кримінального кодексу. Слідство у цій справі проводитиме Державне бюро розслідувань. Воно наразі перевіряє чотири версії того, що сталося. Спеціальна комісія вже виявила грубі порушення в організації та виконанні польотів.

Поділитись: