Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатів винесла попередження заступнику глави адміністрації президента часів Януковича Андрію Портнову через хамство і погрози у соцмережах.

Про це повідомляє «5 канал», який і подав скаргу (ТОВ «Телерадіокомпанія «НБМ»).

«Адвокат Портнов використовує свої акаунти в соціальних мережах для погроз і таврування осіб із протилежними політичними поглядами», — йдеться в матеріалах розгляду скарги.

Також там зазначається, що екс-соратник Януковича допускає брутальні і зневажливі висловлювання щодо журналістів, систематично «поливає брудом» п’ятого президента Петра Порошенка — «звання якого зберігається довічно і охороняється законом».

«Посилаючись на статус адвоката, як на підставу отримання інформації з обмеженим доступом із прямим порушенням норм КПК Портнов ставить під удар репутацію адвоката», — йдеться у повідомленні.

Члени КДКА погодились, що публічні висловлювання Портнова, які містять нецензурну лексику і погрози, справді суперечать принципам професійної етики адвокатів.

Відповідь не забарилась

На це рішення комісії сам Портнов відреагував у звичній для себе хамській манері. Він з упевненістю заявив, що як винесли це попередження, так і скасують.

«Особливо з урахуванням того, що рішення ухвалили адвокати, які п'ять років займалися реабілітацією оточення головного державного і військового злочинця за заявою його ж телеканалу», — написав екс-соратник Януковича.

Також Портнов пригрозив, що це попередження «скоро доведеться з’їсти».

«А навчально-виховні заходи щодо Порошенка доведеться посилити, якщо він такий легковажний і тупий», — резюмував він.

Ще трохи про Портнова

Андрій Портнов був заступником голови адміністрації президента часів Віктора Януковича, після Революції Гідності втік з країни, однак якоїсь притомної кримінальної справи проти нього правоохоронці зробити не змогли.

Тому після поразки Порошенка на виборах він повернувся до України і фактично мститься йому — подає у Державне бюро розслідувань численні заяви на Порошенка і вимагає порушувати по них кримінальні справи. Таких справ щонайменше понад 10, адвокати екс-президента казали про 15-16.

Загалом, як буквально місяць тому розповідали адвокати Порошенка, проти нього порушили 58 справ.

Поділитись: