Світ

Кемеровську область очолить чиновник, який звинувачував мітингувальників у піарі

1 квітня, 2018 11:29
Світ/Кемеровську область очолить чиновник, який звинувачував мітингувальників у піарі
Зберегти
Вигляд
Виконуючим обов'язки губернатора Кемеровської області призначили віце-губернатора Сергія Цивільова.

Виконуючим обов'язки губернатора Кемеровської області призначили віце-губернатора Сергія Цивільова.

Про це повідомляється на сайті Кремля.

Відповідний указ підписав президент Росії Володимир Путін. Він також прийняв відставку Амана Тулєєва, який 1 квітня оголосив про звільнення за власним бажанням.

Як повідомляє Meduza, Цивільов після пожежі в кемеровському торговому центрі «Зимняя вишня» зустрічався з учасниками мітингу, які вимагали відставки місцевої влади. Тоді він звинувачував їх в бажанні «попіаритися на горі» Ігоря Вострикова, у якого в пожежі загинули троє дітей, дружина та сестра.

Пізніше Цивільов встав на коліна перед учасниками мітингу, просячи прощення за пожежу.

Сергій Цивільов також є співвласником вугільної компанії «Колмар». Він став віце-губернатором Кемеровської області на початку березня 2018 року. Після цього призначення він заявив, що передав акції «Колмар» своїй дружині. Російські ЗМІ також повідомляли, що Цивільов імовірно змінить Амана Тулєєва на посту після президентських виборів.

Нагадаємо, 25 березня в російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталася пожежа. Згідно з останніми даними, під час пожежі загинули 64 людини (серед них — 41 дитина).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в Кемерові: що відомо

Зранку 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

Вони вимагали покарати винних і повідомити правду про те, що сталося в ТЦ, позаяк уважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів

Слідчий комітет РФ заявив, що в ТЦ «Зимняя Вишня» в Кемерові  пожежні виходи були заблоковані під час пожежі.

Пов`язані новини